ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У БУДІВНИЦТВІ ФОРТИФІКАЦІЙНИХ СПОРУД НА СХОДІ

додано 28.05.2015 о 12:33

Черкащани вправно укріплюють східний рубіж. Три об’єкти фортифікаційних споруд уже готові до здачі. Зведення останнього – на фінішній прямій. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко спільно з начальником Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександром Дзюбенком особисто проінспектували будівництво фортифікацій.

Понад місяць будівельники з усіх районів Черкащини зводять на сході інженерні споруди. Разом – це більше двох сотень людей.

– Черкащани працюють самовіддано, – зауважує обласний керманич. – Я переконався на власні очі. Хоч у нас споруди на третій лінії оборони, однак і тут складні умови роботи. Тому я вдячний усім, хто долучився до такої потрібної справи. Бо це безпека наших бійців. Багато зроблено того, що не було передбачено проектною документацією. Це на прохання самих військових.

Будівельники забезпечені всім необхідним: і нічлігом, і харчуванням. Усі отримують зарплатню. Жоден район області не лишився осторонь. А матеріалами допомагають черкаські лісівники, які вносять свій значний вклад в зміцнення обороноздатності держави.

– Для побудови чотирьох фортифікаційних споруд лісівники Черкащини на схід відправили більше тисячі кубометрів лісоматеріалів круглих та пиломатеріалів, – зазначає головний лісівник області Олександр Дзюбенко. – Це більше, ніж було заплановано – після звернення військових ми врахували реальні потреби деревини при будівництві.

Крім того, для прискорення робіт по будівництву фортифікаційних споруд від лісогосподарських підприємств області було направлено 59 працівників, з них 29 наразі перебувають на сході. 

Черкаське обласне управління 

 

Коментарі:

      Коментарі відсутні
вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter