На черкаських вулицях стане більше громадських патрулів, що боротимуться із адмінпорушеннями

додано 05.05.2015 о 10:12

Правопорушників за кермом на черкаських вулицях стає більше із кожним днем — про це, під час зустрічі громадського активу Черкас із керівництвом ДАІ міста та області – наголосив Сергій Яковенко – голова громадської організації «Автомайдан-Черкаси», що паралельно із ДАІ здійснює патрулювання міста. Одна із головних причин зростання порушень — процес реструктуризації органів внутрішніх справ (із плановими поетапними скороченнями), що наразі триває у країні — і який супроводжує  катастрофічний дефіцит патрулів ДАІ по місту.

За словами Сергія Яковенка, оскільки сьогодні значна частина особового складу несе службу у зоні АТО, інші несуть варту на блок-постах на виїздах із Черкас, на  патрулювання самого міста може виїхати всього лише кілька екіпажів. Погоджуючись із цим, начальник УДАІ Ярослав Чубатюк та начальник відділу ДАІ у м. Черкаси Юрій Качан наголосили, що важелів впливу на цю ситуацію наразі немає. Людей не вистачає – це факт, проте реструктуризацію і планові скорочення зупинити неможливо, як і  розформувати блок-пости, передбачені планом заходів посиленого контролю за правопорядком в місті.

Обидві сторони зійшлися на необхідності розширення рамок роботи влади із громадськістю – результатом чого стало рішення долучити до патрулювання черкаських вулиць також і громадське формування «Черкаський Автомайдан»  — що, на відміну від звичайної громадської організації, наділене більшими повноваженнями у профілактиці правопорушень (такими як складання протоколів при виявленні адмінпорушень). Вже днями буде створено робочу групу для вироблення механізму співпраці ДАІ та громадськості, а на вулицях міста незабаром стане більше громадських охоронців правопорядку.

ВиЧерпно

 

Коментарі:

 • Jean 06 лютого 2017 о 00:33
  My hat is off to your astute command over this to-vbpcraio! http://bzsvub.com [url=http://gqddgtkpm.com]gqddgtkpm[/url] [link=http://jqmfryezza.com]jqmfryezza[/link]
 • Meadow 04 лютого 2017 о 00:27
  <a href="http://kkcyyi.com">Alotozaam-infarmakian</a> found, problem solved, thanks!
 • Lorena 01 лютого 2017 о 18:43
  Thanks for writing such an eatss-o-underytand article on this topic. http://qtjbxhaogvh.com [url=http://fywjjverjvz.com]fywjjverjvz[/url] [link=http://ymadgak.com]ymadgak[/link]
 • Jacklyn 29 січня 2017 о 15:36
  None can doubt the <a href="http://myoyuxtwwqc.com">veatciry</a> of this article.
 • Lorena 28 січня 2017 о 11:49
  The accident of finding this post has brtingehed my day
вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter