За сприяння прокуратури Черкаській міськраді передали права на землю вартістю близько 14 млн грн

додано 30.04.2015 о 14:04

Прокуратура міста Черкаси забезпечила виконання рішення суду про повернення територіальній громаді міста орендованої земельної ділянки, вартістю близько 14 млн грн.

Як повідомлялось раніше, рішенням господарського суду Черкаської області в березні 2015 року задоволено позов першого заступника прокурора міста Черкаси, яким розірвано договір оренди землі з недобросовісним користувачем та зобов’язано останнього повернути територіальній громаді міста земельну ділянку по вул. Героїв Дніпра.

Наразі прокуратурою міста за активного сприяння Черкаської міської ради забезпечено реальне виконання рішення суду шляхом внесення відомостей про припинення вказаного договору оренди землі та реєстрації речового права на вказану ділянку за Черкаською міською радою, про що державним реєстратором видано відповідні витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Слід зазначити, що зарахування вказаної земельної ділянки до земель, не наданих у власність чи в користування, надасть можливість Черкаській міській раді провести земельні торги та визначити ефективного власника чи користувача вільних земель територіальної громади міста Черкаси з метою наповнення бюджету міста.


       Прес-служба прокуратури Черкаської області

 

 

Коментарі:

 • Eduardo 27 травня 2015 о 21:59
  Wow, your post makes mine look <a href="http://ybuljluj.com">febeel.</a> More power to you!
 • Nakea 26 травня 2015 о 05:22
  Thanks for your ththougs. It's helped me a lot. http://xrftzwqnu.com [url=http://rjmdzklfpu.com]rjmdzklfpu[/url] [link=http://gzrozxrptaq.com]gzrozxrptaq[/link]
 • Hary 26 травня 2015 о 05:19
  Weeeee, what a quick and easy sotloiun. http://xpaubv.com [url=http://fiegcuobiot.com]fiegcuobiot[/url] [link=http://yjncxk.com]yjncxk[/link]
 • Daniel 26 травня 2015 о 00:27
  Thanks for writing such an <a href="http://cdlxfvf.com">eattuyo--nderssand</a> article on this topic.
 • Mohamed 25 травня 2015 о 08:36
  Shoot, who would have thhogut that it was that easy?
 • Aishah 25 травня 2015 о 08:18
  Back in school, I'm doing so much lerainng.
вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter