61-ШЕ ЗАСІДАННЯ ЧАШКА КАВИ.ЧЕ

додано 30.04.2015 о 09:21

Ірина Мартиненко допомагає нам фотографуючи вечори:) Цієї середи вона розповість про своє захоплення.
" - Postcrossing - проект, созданный для возможности получения открыток со всего мира.В основе принципа обмена открытками лежит единая база всех участников проекта, а также механизм выдачи адресов, направленный на то, чтобы разница между отправленными и полученными открытками у каждого участника была минимальной. При этом в посткроссинге имеет место система непрямого обмена, то есть отправляя открытки одним пользователям, участник получает их от других."
Запрошуємо всих:) Будемо надсилати листівки в далекі або не і не дуже краї:))

29 квітня о 19.00
"Street" кафе ТРЦ Хрещатик,
мінус третій поверх


Відбулось таке неординарне та захоплююче 61-ше засідання клубу «Чашка кави.Че». Цього тижня Ірина Мартиненко відкривала нам новий, доволі цікавий проект, котрий створився для нестандартного спілкування та подорожування, ті назва йому - Posrcrossing. Суть цього проекту полягає в тому, що люди всього світу можуть обмінюватись листівочками. Проект працює під девізом «Сюрприз в вашій поштовій скриньці». 
Ірина розповіла нам. Як можна прийняти участь в цьому проекті, як саме відбувається процес пересилання листівок, скільки коштує таке чарівне захоплення, та які цікаві випадки можуть трапитись, спілкуючись таким чином з людьми різних частин світу


Ми вдячні Ірині за те, що познайомила нас з таким проектом, з вогником в очах розповідала історії та посвячувала нас в світ надзвичайно цікавого спілкування, завдяки якому можна пізнавати країни


Ми бажаємо тобі якнайбільше нових красивих, неочікуваних листівочок та чекатимемо наступної, захоплюючої зустрічі. Дякуэмо за вечір!)

Кореспондент клубу Марина Кошова
Редагування Ірма Пашківька

вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter