64-ТЄ ЗАСІДАННЯ ЧАШКА КАВИ.ЧЕ

додано 15.06.2015 о 20:34

Запрошуємо вас на вечір з позитивною та ніжною дівчиною, з фотографом, викладачем фотошколи "Атмосфера" - Світланою Селезньовою:)
Вже традеційно для наших вечорів - ви матимете змогу насолодитися атмосферою вечору та блище познайомитися з творчістю героїні, поспілкуватися:)) 

 


З ніжною посмішкою на обличчі вона розповідала захоплюючі історії свого життя, що стосувались розвитку професійної діяльності. Поділилась присутніми незгасаючим піднесеним настроєм, презентувала свої чудові фотороботи та із задоволенням відповідала на запитання. Також ми дізнались про створення фото-студії «Атмосфера», та переконались, що немає нічого не можливого. Світлана ділилась враженнями від самої важкої але незрівнянно красивої та самої улюбленої фотосесії із сухою фарбою. На вечорі було розіграно шість сертифікатів на знижку на навчання в фото-школі, та знижку на фотосесію. 


Наприкінці засідання всі присутні отримали подаруночки від фотографа. 
Ми щиро вдячні Вам за вашу відкритість, за те, що були сьогодні з нами, та за те, що ви робите людей красивими, а саме головне – щасливими. Ми бажаємо Вам здійснення усіх намірів та море невичерпного натхнення))


Корреспондент клубу: Марина Кошова
Редагування змісту:Ірма Пашківська

вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter