58-МЕ ЗАСІДАННЯ ЧАШКА КАВИ.ЧЕ

додано 26.04.2015 о 20:32

"Я визажист, и это не моя профессия – это мой диагноз"
Запрошуємо вас на вечір з візажистом Дариною Нещадіною. 
" Я нахожу во всех клиентах свою «изюминку», потому что каждая девушка – неповторимое сокровище, которое часто бывает не найденным и не разгаданным секретом! Очень люблю креатив в макияже, люблю эксперименты и вызовы. На нашей встрече организованной «Чашкой Кофе Че» хочу показать один из креативных образов, который сейчас является популярным и достаточно интересным!"
8 квітня о 19.00
"Street" кафе ТРЦ Хрещатик,
мінус третій поверх


От і відбулось 58 засідання «Чашка кави.Че». Цього вечора візажист Дарина Нещадіна подарувала нам святковий, піднесений настрій і презентувала своє вміння в створенні Всесвіту за допомогою косметичного пензля і незвичних чар. Мама дворічної дитинки має не лише безцінний досвід в цьому званні, але і постійно вдосконалюється в своїй улюбленій роботі. Дарина має вісім дипломів, в тому числі Диплом міжнародного зразку і зупинятись не збирається.


В кінці майстер - класу було розіграно сертифікат на безкоштовне нанесення вечірнього make-up.
Ми безмежно вдячні візажисту за візит до нашого клубу, з нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі, більше жіночих секретів про невеличкі хитрощі. Бажаємо Дарині жадане поповнення професійного досвіду та просто звичайного жіночого щастя!

Кореспондент клубу Марина Кошова
Редагування Ірма Пашківська

вниз вгору
Вход в личный кабинет
Регистрация нового пользователя
Я согласен с Условиями Пользовательского соглашения и Политики конфиденциальности
Зворотній зв'язок
Yandex.Metrika counter /Yandex.Metrika counter